lampa wisząca manacor lp-232/3l gd 3xgu10 złota/transparentna
Nr kat. 100354299
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Średnica: | 7 cm |
| Szerokość: | 50 cm |
| Długość: | 7 cm |
| Wysokość: | 150 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 25 cm |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: | Szkło |
| Kształt: |
|
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Maksymalna moc: | 50 W |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | MANACOR |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Średnica: | 7 cm |
| Szerokość: | 50 cm |
| Długość: | 7 cm |
| Wysokość: | 150 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 25 cm |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: | Szkło |
| Kształt: |
|
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Maksymalna moc: | 50 W |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | MANACOR |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca manacor lp-232/3l gd 3xgu10 złota/transparentna
Nr kat. 100354299
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






