lampa wisząca klint 108076 4xe14 czarna
Nr kat. 100344788
opis produktu
Lampa Wisząca KLINT 108076 4xE14 Czarna została zaprojektowana z myślą o wygodzie użytkownika. Elegancja i nowoczesność tej lampy sprawiają, że jest idealnym wyborem zarówno dla wnętrz mieszkalnych, jak i dla wszelkich stylowych lokali. Lampa jest wykonana z trwałego stopu metalu o czarnym wykończeniu. Imponująca geometria i dynamiczny design zapewni wyjątkowe oświetlenie i stanowić może dekorację każdego wnętrza. Lampa ma długość 57 cm, szerokość 57 cm i wysokość 46 cm, dzięki czemu idealnie nadaje się do salonu, jadalni lub biura. Lampa Wisząca KLINT 108076 4xE14 Czarna to design i wygoda w jednym.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 57 cm |
| Długość: | 57 cm |
| Wysokość: | 46 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Kształt: | Geometryczne |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Ilość źródeł światła : | 4 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | KLINT |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lampa Wisząca KLINT 108076 4xE14 Czarna została zaprojektowana z myślą o wygodzie użytkownika. Elegancja i nowoczesność tej lampy sprawiają, że jest idealnym wyborem zarówno dla wnętrz mieszkalnych, jak i dla wszelkich stylowych lokali. Lampa jest wykonana z trwałego stopu metalu o czarnym wykończeniu. Imponująca geometria i dynamiczny design zapewni wyjątkowe oświetlenie i stanowić może dekorację każdego wnętrza. Lampa ma długość 57 cm, szerokość 57 cm i wysokość 46 cm, dzięki czemu idealnie nadaje się do salonu, jadalni lub biura. Lampa Wisząca KLINT 108076 4xE14 Czarna to design i wygoda w jednym.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 57 cm |
| Długość: | 57 cm |
| Wysokość: | 46 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Kształt: | Geometryczne |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Ilość źródeł światła : | 4 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | KLINT |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca klint 108076 4xe14 czarna
Nr kat. 100344788
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





