lampa wisząca kernio 357784 bk/w 4xg9 czarny/opal
Nr kat. 100457480
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 18 cm |
| Długość: | 155.50 cm |
| Wysokość: | 41 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 41 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Rodzaj gwintu: | G9 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 4 szt |
| Maksymalna moc: | 25 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | KERNIO |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 18 cm |
| Długość: | 155.50 cm |
| Wysokość: | 41 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 41 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Rodzaj gwintu: | G9 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 4 szt |
| Maksymalna moc: | 25 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | KERNIO |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca kernio 357784 bk/w 4xg9 czarny/opal
Nr kat. 100457480
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






