lampa wisząca kama 34-44143 4xg9 czarna
Nr kat. 100611004
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 59 cm |
| Długość: | 59 cm |
| Wysokość: | 83 cm |
| Dostawca: | CANDELLUX |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | G9 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 4 szt |
| Maksymalna moc: | 28 W |
| Kolekcja: | KAMA |
Candellux Lighting Sp. z o.o. 1 MAJA 132 05-200 WOŁOMIN POLSKA bok@candellux.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 59 cm |
| Długość: | 59 cm |
| Wysokość: | 83 cm |
| Dostawca: | CANDELLUX |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | G9 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 4 szt |
| Maksymalna moc: | 28 W |
| Kolekcja: | KAMA |
Candellux Lighting Sp. z o.o. 1 MAJA 132 05-200 WOŁOMIN POLSKA bok@candellux.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca kama 34-44143 4xg9 czarna
Nr kat. 100611004
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie








