lampa wisząca jamajka 3653 1xgu10 antracytowa
Nr kat. 100350738
opis produktu
lampa wisząca 1 pł. antracyt
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 20 cm |
| Wysokość: | 105 cm |
| Dostawca: | Argon |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Antracyt |
| Materiał wykonania: | Stal Lakierowana |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 5 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | JAMAJKA |
P.P.H.U ARGON ZDZISŁAW TOMZIK SZKOLNA 258 42-261 STARCZA POLSKA biuro@argon-lampy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
lampa wisząca 1 pł. antracyt
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 20 cm |
| Wysokość: | 105 cm |
| Dostawca: | Argon |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Antracyt |
| Materiał wykonania: | Stal Lakierowana |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 5 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | JAMAJKA |
P.P.H.U ARGON ZDZISŁAW TOMZIK SZKOLNA 258 42-261 STARCZA POLSKA biuro@argon-lampy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca jamajka 3653 1xgu10 antracytowa
Nr kat. 100350738
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






