lampa wisząca irun 4277 1xe27 czarna
Nr kat. 100222869
opis produktu
lampa wisząca 1 pł. z kloszem czarny połysk, elementy mosiądzowane
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 25 cm |
| Długość: | 25 cm |
| Wysokość: | 125 cm |
| Dostawca: | Argon |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 45 cm |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: | szklo |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | IRUN |
| Outlet: | Tak |
P.P.H.U ARGON ZDZISŁAW TOMZIK SZKOLNA 258 42-261 STARCZA POLSKA biuro@argon-lampy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
lampa wisząca 1 pł. z kloszem czarny połysk, elementy mosiądzowane
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 25 cm |
| Długość: | 25 cm |
| Wysokość: | 125 cm |
| Dostawca: | Argon |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 45 cm |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: | szklo |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | IRUN |
| Outlet: | Tak |
P.P.H.U ARGON ZDZISŁAW TOMZIK SZKOLNA 258 42-261 STARCZA POLSKA biuro@argon-lampy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca irun 4277 1xe27 czarna
Nr kat. 100222869
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




