lampa wisząca hilde 3 bl mix 1055/3 3xe27 czarna/szara/biała
Nr kat. 100368461
opis produktu
HILDE to seria lamp abażurowych idealna do nowoczesnych jak i klasycznych wnętrz. Regulacja długości przewodów umożliwia dostosowanie do własnych potrzeb. Abażury wykonane z trwałego materiału o welurowej fakturze ze złotym środkiem. Prosta konstrukcja i elegancka kolorystyka. Abażury dostępne w kolorze czarnym, białym, szarym, zielonym i różowym. Model z 1,3 lub 4 źródłami światła. Produkt w 100% polski.
Szczegóły Produktu
| Długość: | 100 cm |
|---|---|
| Dostawca: | Emibig |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Produkt polski: | Tak |
EMIBIG s.c. SĘPOWA 10 42-280 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@emibig.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
HILDE to seria lamp abażurowych idealna do nowoczesnych jak i klasycznych wnętrz. Regulacja długości przewodów umożliwia dostosowanie do własnych potrzeb. Abażury wykonane z trwałego materiału o welurowej fakturze ze złotym środkiem. Prosta konstrukcja i elegancka kolorystyka. Abażury dostępne w kolorze czarnym, białym, szarym, zielonym i różowym. Model z 1,3 lub 4 źródłami światła. Produkt w 100% polski.
Szczegóły Produktu
| Długość: | 100 cm |
|---|---|
| Dostawca: | Emibig |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Produkt polski: | Tak |
EMIBIG s.c. SĘPOWA 10 42-280 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@emibig.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca hilde 3 bl mix 1055/3 3xe27 czarna/szara/biała
Nr kat. 100368461
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie











