lampa wisząca hermes 2 black 7061 czarny
Nr kat. 100490788
opis produktu
HERMES - To połączenie nowoczesnego stylu z surowością stylu industrialnego. Wykonanie lampy doskonale prezentuje kontrast między delikatnością szkła, a twardością i chłodem metalu. Wykorzystanie dwóch rodzajów osłony żarówki oraz nieco nieregularna forma czynią serię HERMES unikatową i wyjątkową.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Długość: | 60 cm |
| Dostawca: | Emibig |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kolor: | Czarny |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Produkt polski: | Tak |
EMIBIG s.c. SĘPOWA 10 42-280 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@emibig.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
HERMES - To połączenie nowoczesnego stylu z surowością stylu industrialnego. Wykonanie lampy doskonale prezentuje kontrast między delikatnością szkła, a twardością i chłodem metalu. Wykorzystanie dwóch rodzajów osłony żarówki oraz nieco nieregularna forma czynią serię HERMES unikatową i wyjątkową.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Długość: | 60 cm |
| Dostawca: | Emibig |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kolor: | Czarny |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Produkt polski: | Tak |
EMIBIG s.c. SĘPOWA 10 42-280 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@emibig.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca hermes 2 black 7061 czarny
Nr kat. 100490788
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie










