lampa wisząca hashim 22w 31-28457 led złota
Nr kat. 100610943
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 40 cm |
| Długość: | 40 cm |
| Wysokość: | 115 cm |
| Dostawca: | CANDELLUX |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Złoty |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Strumień świetlny : | 1600 lm |
| Źródło światła w komplecie : | Wbudowany led |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 22 W |
| Wykończenie: | Efekt dekoracyjne |
| Kolekcja: | HASHIM |
| Nowość: | Tak |
Candellux Lighting Sp. z o.o. 1 MAJA 132 05-200 WOŁOMIN POLSKA bok@candellux.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 40 cm |
| Długość: | 40 cm |
| Wysokość: | 115 cm |
| Dostawca: | CANDELLUX |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Złoty |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Strumień świetlny : | 1600 lm |
| Źródło światła w komplecie : | Wbudowany led |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 22 W |
| Wykończenie: | Efekt dekoracyjne |
| Kolekcja: | HASHIM |
| Nowość: | Tak |
Candellux Lighting Sp. z o.o. 1 MAJA 132 05-200 WOŁOMIN POLSKA bok@candellux.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca hashim 22w 31-28457 led złota
Nr kat. 100610943
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




