lampa wisząca halo sl.1745 3xg9 taupe
Nr kat. 100567315
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 25 cm |
| Długość: | 25 cm |
| Wysokość: | 125 cm |
| Dostawca: | SOLLUX |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: | Naturalny |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rodzaj gwintu: | G9 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Maksymalna moc: | 8 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | HALO |
Sollux Lighting Muzolf Sp.k. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 35 64-840 BUDZYŃ POLSKA gpsr@sollux-lighting.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 25 cm |
| Długość: | 25 cm |
| Wysokość: | 125 cm |
| Dostawca: | SOLLUX |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: | Naturalny |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rodzaj gwintu: | G9 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Maksymalna moc: | 8 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | HALO |
Sollux Lighting Muzolf Sp.k. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 35 64-840 BUDZYŃ POLSKA gpsr@sollux-lighting.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca halo sl.1745 3xg9 taupe
Nr kat. 100567315
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie

















