lampa wisząca gränsö 107551 3xg9 transparentna/chrom
Nr kat. 100344684
opis produktu
LAMPA WISZĄCA GRÄNSÖ 107551 3XG9 TRANSPARENTNA/CHROM to idealne rozwiązanie dla każdego, kto poszukuje ozdobnego oświetlenia do swojego mieszkania. Szklane, błyszczące kryształki, połączone metalowymi elementami nadają jej dekoracyjny i stylowy wygląd. Lampa dostarcza wyjątkowego blasku, dzięki czemu idealnie wkomponuje się w liczne pomieszczenia. Jest dostępna w wymiarach 40x40 cm, do tego swoją wysokość ma 60 cm. Ten model idealnie dopełni każdy niepowtarzalny wystrój wnętrz, dodając mu lekkości. Sprawdzi się zarówno w salonie, holu, łazience jak i w innych pomieszczeniach. Tego modelu nie może zabraknąć w ani jednym, wyjątkowym domu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Żyrandole |
|---|---|
| Szerokość: | 40 cm |
| Długość: | 40 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Chrom |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | G9 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Maksymalna moc: | 20 W |
| Szczelność: | IP44 |
| Kolekcja: | GRANSO |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
LAMPA WISZĄCA GRÄNSÖ 107551 3XG9 TRANSPARENTNA/CHROM to idealne rozwiązanie dla każdego, kto poszukuje ozdobnego oświetlenia do swojego mieszkania. Szklane, błyszczące kryształki, połączone metalowymi elementami nadają jej dekoracyjny i stylowy wygląd. Lampa dostarcza wyjątkowego blasku, dzięki czemu idealnie wkomponuje się w liczne pomieszczenia. Jest dostępna w wymiarach 40x40 cm, do tego swoją wysokość ma 60 cm. Ten model idealnie dopełni każdy niepowtarzalny wystrój wnętrz, dodając mu lekkości. Sprawdzi się zarówno w salonie, holu, łazience jak i w innych pomieszczeniach. Tego modelu nie może zabraknąć w ani jednym, wyjątkowym domu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Żyrandole |
|---|---|
| Szerokość: | 40 cm |
| Długość: | 40 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Chrom |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | G9 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Maksymalna moc: | 20 W |
| Szczelność: | IP44 |
| Kolekcja: | GRANSO |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca gränsö 107551 3xg9 transparentna/chrom
Nr kat. 100344684
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





