lampa wisząca giovanna mx16009008 38a 38xled nikiel/biały
Nr kat. 100457863
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 40 cm |
| Długość: | 106 cm |
| Wysokość: | 46 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Ciepłe |
| Ilość źródeł światła : | 38 szt |
| Maksymalna moc: | 96 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | GIOVANNA |
| Nowość: | Tak |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 40 cm |
| Długość: | 106 cm |
| Wysokość: | 46 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Ciepłe |
| Ilość źródeł światła : | 38 szt |
| Maksymalna moc: | 96 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | GIOVANNA |
| Nowość: | Tak |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca giovanna mx16009008 38a 38xled nikiel/biały
Nr kat. 100457863
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



