lampa wisząca galoba 33683 1xgu10 czarna
Nr kat. 100420030
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Średnica: | 10 cm |
| Wysokość: | 108 cm |
| Dostawca: | Kanlux |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Źródło światła w komplecie : | W komplecie |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 35 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | GALOBA |
| Nowość: | Tak |
Kanlux S.A. OBJAZDOWA 1-3 41-922 RADZIONKÓW POLSKA kanlux@kanlux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Średnica: | 10 cm |
| Wysokość: | 108 cm |
| Dostawca: | Kanlux |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Źródło światła w komplecie : | W komplecie |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 35 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | GALOBA |
| Nowość: | Tak |
Kanlux S.A. OBJAZDOWA 1-3 41-922 RADZIONKÓW POLSKA kanlux@kanlux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca galoba 33683 1xgu10 czarna
Nr kat. 100420030
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie








