lampa wisząca formo md12068 3f 3xe27 chrom
Nr kat. 100457834
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 46 cm |
| Długość: | 46 cm |
| Wysokość: | 34 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Maksymalna moc: | 60 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | FORMO |
| Nowość: | Tak |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 46 cm |
| Długość: | 46 cm |
| Wysokość: | 34 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Maksymalna moc: | 60 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | FORMO |
| Nowość: | Tak |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca formo md12068 3f 3xe27 chrom
Nr kat. 100457834
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



