lampa wisząca eclipse no.2 la116/p297 3k gold złota
Nr kat. 100482408
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 0.60 cm |
| Długość: | 0.97 cm |
| Wysokość: | 1.50 cm |
| Dostawca: | ALTAVOLA |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kolor: | Złoty |
| Kolekcja: | ECLIPSE |
| Nowość: | Tak |
Altavola Design Sp. z o.o. WIELEŃSKA 1A 64-980 TRZCIANKA POLSKA altavola@altavola-design.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 0.60 cm |
| Długość: | 0.97 cm |
| Wysokość: | 1.50 cm |
| Dostawca: | ALTAVOLA |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kolor: | Złoty |
| Kolekcja: | ECLIPSE |
| Nowość: | Tak |
Altavola Design Sp. z o.o. WIELEŃSKA 1A 64-980 TRZCIANKA POLSKA altavola@altavola-design.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca eclipse no.2 la116/p297 3k gold złota
Nr kat. 100482408
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





