lampa wisząca dallas 50103037 3xe27 złota 284mm
Nr kat. 100610911
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 7 cm |
| Długość: | 7 cm |
| Wysokość: | 125 cm |
| Dostawca: | CANDELLUX |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Złoty |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Kolekcja: | DALLAS |
| Nowość: | Tak |
Candellux Lighting Sp. z o.o. 1 MAJA 132 05-200 WOŁOMIN POLSKA bok@candellux.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 7 cm |
| Długość: | 7 cm |
| Wysokość: | 125 cm |
| Dostawca: | CANDELLUX |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Złoty |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Kolekcja: | DALLAS |
| Nowość: | Tak |
Candellux Lighting Sp. z o.o. 1 MAJA 132 05-200 WOŁOMIN POLSKA bok@candellux.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca dallas 50103037 3xe27 złota 284mm
Nr kat. 100610911
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




