lampa wisząca cubus 2064 1p bursztyn
Nr kat. 100245053


opis produktu
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 30 cm |
| Długość: | 30 cm |
| Wysokość: | 175 cm |
| Dostawca: | TK Lighting |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Kształt: | Kule |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | CUBUS |
| Produkt polski: | Tak |
TK Tomasz Krywult BOJEMSKIEGO 8D 42-200 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@tk-lighting.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi


opis produktu
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 30 cm |
| Długość: | 30 cm |
| Wysokość: | 175 cm |
| Dostawca: | TK Lighting |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Kształt: | Kule |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | CUBUS |
| Produkt polski: | Tak |
TK Tomasz Krywult BOJEMSKIEGO 8D 42-200 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@tk-lighting.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca cubus 2064 1p bursztyn
Nr kat. 100245053
1 szt.
1 szt.
opis produktu
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 30 cm |
| Długość: | 30 cm |
| Wysokość: | 175 cm |
| Dostawca: | TK Lighting |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Kształt: | Kule |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | CUBUS |
| Produkt polski: | Tak |
TK Tomasz Krywult BOJEMSKIEGO 8D 42-200 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@tk-lighting.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


