lampa wisząca cosmo 6 bl mix1 714/6m1 6xe14 transparentna/grafitowa/miodowa
Nr kat. 100368650
opis produktu
Seria COSMO to uniwersalna i ponadczasowa kolekcja lamp sufitowych. Jej Minimalistyczny styl wpisuje się w najnowsze trendy, a jednocześnie zachowuje ponadczasową elegancję. Najmodniejsze szklane klosze zapewniają doskonałe doświetlenie pomieszczenia. Niepowtarzalny design serii COSMO zachwyca, a różne kolory kloszy dają swobodę wyboru. To polski produkt, wyróżniający się doskonałą jakością wykonania.
Szczegóły Produktu
| Długość: | 120 cm |
|---|---|
| Dostawca: | Emibig |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Ilość źródeł światła : | 6 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Produkt polski: | Tak |
EMIBIG s.c. SĘPOWA 10 42-280 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@emibig.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Seria COSMO to uniwersalna i ponadczasowa kolekcja lamp sufitowych. Jej Minimalistyczny styl wpisuje się w najnowsze trendy, a jednocześnie zachowuje ponadczasową elegancję. Najmodniejsze szklane klosze zapewniają doskonałe doświetlenie pomieszczenia. Niepowtarzalny design serii COSMO zachwyca, a różne kolory kloszy dają swobodę wyboru. To polski produkt, wyróżniający się doskonałą jakością wykonania.
Szczegóły Produktu
| Długość: | 120 cm |
|---|---|
| Dostawca: | Emibig |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Ilość źródeł światła : | 6 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Produkt polski: | Tak |
EMIBIG s.c. SĘPOWA 10 42-280 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@emibig.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca cosmo 6 bl mix1 714/6m1 6xe14 transparentna/grafitowa/miodowa
Nr kat. 100368650
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie










