lampa wisząca cortina la103/p led 10w transparentna
Nr kat. 100399649
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 40 cm |
| Długość: | 58 cm |
| Wysokość: | 150 cm |
| Dostawca: | Altavola Design |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień świetlny : | 600 lm |
| Źródło światła w komplecie : | W komplecie |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Kolekcja: | CORTINA |
| Produkt Eko: | Tak |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 40 cm |
| Długość: | 58 cm |
| Wysokość: | 150 cm |
| Dostawca: | Altavola Design |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień świetlny : | 600 lm |
| Źródło światła w komplecie : | W komplecie |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Kolekcja: | CORTINA |
| Produkt Eko: | Tak |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca cortina la103/p led 10w transparentna
Nr kat. 100399649
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie












