lampa wisząca canello 406007 11a bl 1led/g9 czarny/grafitowy
Nr kat. 100457472
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Średnica: | 70 cm |
| Wysokość: | 30 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 30 cm |
| Kolor: | Czarny mat |
| Materiał wykonania: |
|
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 11 szt |
| Maksymalna moc: | 5 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | CANELLO |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Średnica: | 70 cm |
| Wysokość: | 30 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 30 cm |
| Kolor: | Czarny mat |
| Materiał wykonania: |
|
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 11 szt |
| Maksymalna moc: | 5 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | CANELLO |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca canello 406007 11a bl 1led/g9 czarny/grafitowy
Nr kat. 100457472
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




