lampa wisząca calvados 3189 1xe27 brązowa
Nr kat. 100350638
opis produktu
Estetyczna lampa wisząca Calvados została wykonana z lakierowanej stali w brązowym kolorze. Oryginalna konstrukcja sprawia, że doskonale podkreśli wystrój Twojego domu i nada mu nowoczesnego, a zarazem delikatnego szyku. Kolekcja CALVADOS to wyjątkowy projekt, który zachwyci profesjonalnym designem. Lampa ma wymiary - 20 cm szerokości i 125 cm wysokości. Pozwoli na stworzenie wyjątkowego oświetlenia w Twoich wnętrzach podkreślając ich klimat. LAMPĘ WISZĄCĄ CALVADOS 3189 1XE27 BRĄZOWĄ polecamy wszystkim, którzy cenią sobie świetny design i styl.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 20 cm |
| Wysokość: | 125 cm |
| Dostawca: | Argon |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 25 cm |
| Kolor: | Brązowy |
| Materiał wykonania: | Stal Lakierowana |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | CALVADOS |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Estetyczna lampa wisząca Calvados została wykonana z lakierowanej stali w brązowym kolorze. Oryginalna konstrukcja sprawia, że doskonale podkreśli wystrój Twojego domu i nada mu nowoczesnego, a zarazem delikatnego szyku. Kolekcja CALVADOS to wyjątkowy projekt, który zachwyci profesjonalnym designem. Lampa ma wymiary - 20 cm szerokości i 125 cm wysokości. Pozwoli na stworzenie wyjątkowego oświetlenia w Twoich wnętrzach podkreślając ich klimat. LAMPĘ WISZĄCĄ CALVADOS 3189 1XE27 BRĄZOWĄ polecamy wszystkim, którzy cenią sobie świetny design i styl.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 20 cm |
| Wysokość: | 125 cm |
| Dostawca: | Argon |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 25 cm |
| Kolor: | Brązowy |
| Materiał wykonania: | Stal Lakierowana |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | CALVADOS |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca calvados 3189 1xe27 brązowa
Nr kat. 100350638
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




