lampa wisząca calmanera 99693 1xe27 czarna/mosiądz
Nr kat. 100301229
opis produktu
LAMPA WISZĄCA CALMANERA 99693 1XE27 CZARNA/MOSIĄDZ to propozycja, która doskonale odnajdzie się nad stołem w kuchni i jadalni. Prezentowany model lampy pojedynczej posiada nowoczesną formę czarnego klosza oraz elegancki detal w mosiężnym kolorze. Lampa wisząca wykonana ze stali nierdzewnej posiada 110 cm wysokości. Przeznaczona do aranżacji loft, nowoczesnych, glamour oraz eklektycznych – zapewnia funkcjonalność oraz nieszablonowy design. Produkt do uzupełnienia o żarówkę odpowiednią do gwintu E27.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Średnica: | 325 cm |
| Szerokość: | 3.25 cm |
| Długość: | 110 cm |
| Wysokość: | 110 cm |
| Dostawca: | Eglo |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | CALMANERA |
EGLO POLSKA SP. Z O.O. DZWIĘKOWA 2 02-857 WARSZAWA POLSKA agnieszka.debowska@eglo.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
LAMPA WISZĄCA CALMANERA 99693 1XE27 CZARNA/MOSIĄDZ to propozycja, która doskonale odnajdzie się nad stołem w kuchni i jadalni. Prezentowany model lampy pojedynczej posiada nowoczesną formę czarnego klosza oraz elegancki detal w mosiężnym kolorze. Lampa wisząca wykonana ze stali nierdzewnej posiada 110 cm wysokości. Przeznaczona do aranżacji loft, nowoczesnych, glamour oraz eklektycznych – zapewnia funkcjonalność oraz nieszablonowy design. Produkt do uzupełnienia o żarówkę odpowiednią do gwintu E27.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Średnica: | 325 cm |
| Szerokość: | 3.25 cm |
| Długość: | 110 cm |
| Wysokość: | 110 cm |
| Dostawca: | Eglo |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | CALMANERA |
EGLO POLSKA SP. Z O.O. DZWIĘKOWA 2 02-857 WARSZAWA POLSKA agnieszka.debowska@eglo.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca calmanera 99693 1xe27 czarna/mosiądz
Nr kat. 100301229
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



