lampa wisząca cali lp-1301/1p m bk smart czarny
Nr kat. 100536884
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 80 cm |
| Długość: | 3.30 cm |
| Wysokość: | 120 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Strumień świetlny : | 3180 lm |
| Maksymalna moc: | 32 W |
| Kolekcja: | CALI |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 80 cm |
| Długość: | 3.30 cm |
| Wysokość: | 120 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Strumień świetlny : | 3180 lm |
| Maksymalna moc: | 32 W |
| Kolekcja: | CALI |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca cali lp-1301/1p m bk smart czarny
Nr kat. 100536884
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie










