lampa wisząca azura 8 bl opal 6598 czarny/złoty
Nr kat. 100490691
opis produktu
Wprowadź elegancję minimalistycznego designu do swojego wnętrza z lampą wiszącą Azura. Wykonana ze stali w kolorze czarnym, doskonale współgra z białym, opalowym kloszem. Lampa w kształcie okręgu z nieregularnym rozstawieniem kloszy nadaje wnętrzu wyjątkowej atmosfery, podkreślając jednocześnie jej nowoczesny i wytworny charakter. Ta lampa to doskonały wybór dla tych, którzy pragną dodać swojemu wnętrzu oryginalności, tworząc oświetlenie, które będzie zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne. Wyprodukowano w Polsce.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Długość: | 110 cm |
| Dostawca: | Emibig |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kolor: |
|
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Ilość źródeł światła : | 7 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Produkt polski: | Tak |
EMIBIG s.c. SĘPOWA 10 42-280 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@emibig.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wprowadź elegancję minimalistycznego designu do swojego wnętrza z lampą wiszącą Azura. Wykonana ze stali w kolorze czarnym, doskonale współgra z białym, opalowym kloszem. Lampa w kształcie okręgu z nieregularnym rozstawieniem kloszy nadaje wnętrzu wyjątkowej atmosfery, podkreślając jednocześnie jej nowoczesny i wytworny charakter. Ta lampa to doskonały wybór dla tych, którzy pragną dodać swojemu wnętrzu oryginalności, tworząc oświetlenie, które będzie zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne. Wyprodukowano w Polsce.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Długość: | 110 cm |
| Dostawca: | Emibig |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kolor: |
|
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Ilość źródeł światła : | 7 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Produkt polski: | Tak |
EMIBIG s.c. SĘPOWA 10 42-280 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@emibig.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca azura 8 bl opal 6598 czarny/złoty
Nr kat. 100490691
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie











