lampa wisząca anneli 30w 33-35639 led złota
Nr kat. 100610945
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 80 cm |
| Długość: | 80 cm |
| Wysokość: | 140 cm |
| Dostawca: | CANDELLUX |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Złoty |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień świetlny : | 1350 lm |
| Źródło światła w komplecie : | Wbudowany led |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Maksymalna moc: | 30 W |
| Kolekcja: | ANNELI |
| Nowość: | Tak |
Candellux Lighting Sp. z o.o. 1 MAJA 132 05-200 WOŁOMIN POLSKA bok@candellux.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 80 cm |
| Długość: | 80 cm |
| Wysokość: | 140 cm |
| Dostawca: | CANDELLUX |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Złoty |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień świetlny : | 1350 lm |
| Źródło światła w komplecie : | Wbudowany led |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Maksymalna moc: | 30 W |
| Kolekcja: | ANNELI |
| Nowość: | Tak |
Candellux Lighting Sp. z o.o. 1 MAJA 132 05-200 WOŁOMIN POLSKA bok@candellux.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca anneli 30w 33-35639 led złota
Nr kat. 100610945
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie









