lampa wisząca alisa lp005/4l 4xe14 złoty
Nr kat. 100468134
opis produktu

Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 80 cm |
| Długość: | 13 cm |
| Wysokość: | 122.50 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Kolor: | Złoty |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Ilość źródeł światła : | 4 szt |
| Kolekcja: | ALISA |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu

Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 80 cm |
| Długość: | 13 cm |
| Wysokość: | 122.50 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Kolor: | Złoty |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Ilość źródeł światła : | 4 szt |
| Kolekcja: | ALISA |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca alisa lp005/4l 4xe14 złoty
Nr kat. 100468134
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie











