lampa wisząca cono 10304 1xgu10 czarna
Nr kat. 100591274
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 12 cm |
| Długość: | 12 cm |
| Wysokość: | 145 cm |
| Dostawca: | TK Lighting |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | CONO |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
TK Tomasz Krywult BOJEMSKIEGO 8D 42-200 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@tk-lighting.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 12 cm |
| Długość: | 12 cm |
| Wysokość: | 145 cm |
| Dostawca: | TK Lighting |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | CONO |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
TK Tomasz Krywult BOJEMSKIEGO 8D 42-200 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@tk-lighting.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca cono 10304 1xgu10 czarna
Nr kat. 100591274
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie









