lampa sufitowa zita 4173/4 4xe27 czarna
Nr kat. 100368657
opis produktu
ZITA to nowoczesna lampa sufitowa o oryginalnej formie. Jej geometryczne koła przyciągają uwagę, a dzięki drewnianym elementom wnętrze staje się ciepłe i przytulne. Doskonały wybór dla osób poszukujących wyjątkowych rozwiązań. Ta lampa ożywia przestrzeń i nadaje jej charakteru. Jednocześnie doskonale spełnia swoją funkcję i pięknie doświetla pomieszczenie. Dostępna w wersji czarnej lub białej, to polski produkt gwarantujący doskonałą jakość wykonania.
Szczegóły Produktu
| Długość: | 36 cm |
|---|---|
| Dostawca: | Emibig |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Ilość źródeł światła : | 4 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Produkt polski: | Tak |
EMIBIG s.c. SĘPOWA 10 42-280 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@emibig.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
ZITA to nowoczesna lampa sufitowa o oryginalnej formie. Jej geometryczne koła przyciągają uwagę, a dzięki drewnianym elementom wnętrze staje się ciepłe i przytulne. Doskonały wybór dla osób poszukujących wyjątkowych rozwiązań. Ta lampa ożywia przestrzeń i nadaje jej charakteru. Jednocześnie doskonale spełnia swoją funkcję i pięknie doświetla pomieszczenie. Dostępna w wersji czarnej lub białej, to polski produkt gwarantujący doskonałą jakość wykonania.
Szczegóły Produktu
| Długość: | 36 cm |
|---|---|
| Dostawca: | Emibig |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Ilość źródeł światła : | 4 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Produkt polski: | Tak |
EMIBIG s.c. SĘPOWA 10 42-280 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@emibig.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa sufitowa zita 4173/4 4xe27 czarna
Nr kat. 100368657
Możesz potrzebować
Mogą Ci się spodobać













