lampa sufitowa talia 2 1181/2 2xe27 czarna
Nr kat. 100368062
opis produktu
TALIA to ultranowoczesna i wyjątkowa lampa sufitowa, która zapewnia piękne doświetlenie wnętrza i przyciąga uwagę. Jej design charakteryzuje się błyszczącymi złotymi elementami oraz oryginalnymi osłonami żarówki, które dodają elegancji i luksusowego wyglądu. Lampa sufitowa TALIA doskonale sprawdzi się w wysokich pomieszczeniach, gdzie stanie się centralnym punktem aranżacji. Produkt w 100% polski wykonany z materiałów najwyższej jakości, co gwarantuje trwałość i solidność.
Szczegóły Produktu
| Długość: | 31 cm |
|---|---|
| Dostawca: | Emibig |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stal Lakierowana |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Produkt polski: | Tak |
EMIBIG s.c. SĘPOWA 10 42-280 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@emibig.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
TALIA to ultranowoczesna i wyjątkowa lampa sufitowa, która zapewnia piękne doświetlenie wnętrza i przyciąga uwagę. Jej design charakteryzuje się błyszczącymi złotymi elementami oraz oryginalnymi osłonami żarówki, które dodają elegancji i luksusowego wyglądu. Lampa sufitowa TALIA doskonale sprawdzi się w wysokich pomieszczeniach, gdzie stanie się centralnym punktem aranżacji. Produkt w 100% polski wykonany z materiałów najwyższej jakości, co gwarantuje trwałość i solidność.
Szczegóły Produktu
| Długość: | 31 cm |
|---|---|
| Dostawca: | Emibig |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stal Lakierowana |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Produkt polski: | Tak |
EMIBIG s.c. SĘPOWA 10 42-280 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@emibig.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa sufitowa talia 2 1181/2 2xe27 czarna
Nr kat. 100368062
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie









