lampa sufitowa smart 5 1103/5 5xe14 biała
Nr kat. 100368172
opis produktu
Nasz bestseller, seria SMART, to nowoczesne plafony sufitowe idealne dla wnętrz modernistycznych, loftowych ale również pasujące do bardziej tradycyjnych przestrzeni. Prosta forma i klosze w różnych kolorach tworzą niepowtarzalny wygląd, który przyciąga uwagę. Plafon SMART doskonale doświetli i wpisze się w większość aranżacji. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, nasze produkty są w 100% polskie. Minimalna forma, maksymalny efekt! Seria SMART dostępna na 3, 4 lub 5 źródeł światła.
Szczegóły Produktu
| Długość: | 25 cm |
|---|---|
| Dostawca: | Emibig |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Ilość źródeł światła : | 5 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Produkt polski: | Tak |
EMIBIG s.c. SĘPOWA 10 42-280 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@emibig.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Nasz bestseller, seria SMART, to nowoczesne plafony sufitowe idealne dla wnętrz modernistycznych, loftowych ale również pasujące do bardziej tradycyjnych przestrzeni. Prosta forma i klosze w różnych kolorach tworzą niepowtarzalny wygląd, który przyciąga uwagę. Plafon SMART doskonale doświetli i wpisze się w większość aranżacji. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, nasze produkty są w 100% polskie. Minimalna forma, maksymalny efekt! Seria SMART dostępna na 3, 4 lub 5 źródeł światła.
Szczegóły Produktu
| Długość: | 25 cm |
|---|---|
| Dostawca: | Emibig |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Ilość źródeł światła : | 5 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Produkt polski: | Tak |
EMIBIG s.c. SĘPOWA 10 42-280 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@emibig.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa sufitowa smart 5 1103/5 5xe14 biała
Nr kat. 100368172
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie















