lampa sufitowa kenno 31141/3 3xgu10 czarna
Nr kat. 100368265
opis produktu
KENNO to minimalistyczna lampa sufitowa o gładkiej geometrycznej konstrukcji, która będzie doskonałym wyborem dla osób ceniących sobie prostotę form, chcących jednocześnie stworzyć nietuzinkowe wnętrze. Ta wyjątkowa lampa nie tylko prezentuje się doskonale, przyciągając uwagę, ale także pięknie podkreśla charakter pomieszczeń w stylu loftowym i industrialnym. Dostępna w kolorze czarnym, na 1, 3, 4 lub 5 źródeł światła. Wykonana w Polsce z najwyższej jakości materiałów.
Szczegóły Produktu
| Długość: | 12 cm |
|---|---|
| Dostawca: | Emibig |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stal Lakierowana |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Nowość: | Tak |
EMIBIG s.c. SĘPOWA 10 42-280 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@emibig.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
KENNO to minimalistyczna lampa sufitowa o gładkiej geometrycznej konstrukcji, która będzie doskonałym wyborem dla osób ceniących sobie prostotę form, chcących jednocześnie stworzyć nietuzinkowe wnętrze. Ta wyjątkowa lampa nie tylko prezentuje się doskonale, przyciągając uwagę, ale także pięknie podkreśla charakter pomieszczeń w stylu loftowym i industrialnym. Dostępna w kolorze czarnym, na 1, 3, 4 lub 5 źródeł światła. Wykonana w Polsce z najwyższej jakości materiałów.
Szczegóły Produktu
| Długość: | 12 cm |
|---|---|
| Dostawca: | Emibig |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stal Lakierowana |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Nowość: | Tak |
EMIBIG s.c. SĘPOWA 10 42-280 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@emibig.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa sufitowa kenno 31141/3 3xgu10 czarna
Nr kat. 100368265
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie











