lampa sufitowa barn 6 bl czarny 6xe27
Nr kat. 100496103
opis produktu
BARN - To esencja stylu industrialnego w najlepszym wydaniu. Lampa sufitowa BARN wykonana jest z wytrzymałej stali, co zapewnia jej trwałość i wyjątkowy charakter. Jej charakterystyczne, druciane klosze nadają wnętrzu surowego uroku i tworzą fascynujące efekty świetlne. Doskonale sprawdzi się w salonie, jadalni, kuchni oraz w przestrzeniach komercyjnych, takich jak kawiarnie czy restauracje, dodając im niepowtarzalnego, loftowego klimatu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Długość: | 35 cm |
| Dostawca: | Emibig |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Ilość źródeł światła : | 6 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Produkt polski: | Tak |
EMIBIG s.c. SĘPOWA 10 42-280 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@emibig.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
BARN - To esencja stylu industrialnego w najlepszym wydaniu. Lampa sufitowa BARN wykonana jest z wytrzymałej stali, co zapewnia jej trwałość i wyjątkowy charakter. Jej charakterystyczne, druciane klosze nadają wnętrzu surowego uroku i tworzą fascynujące efekty świetlne. Doskonale sprawdzi się w salonie, jadalni, kuchni oraz w przestrzeniach komercyjnych, takich jak kawiarnie czy restauracje, dodając im niepowtarzalnego, loftowego klimatu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Długość: | 35 cm |
| Dostawca: | Emibig |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Ilość źródeł światła : | 6 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Produkt polski: | Tak |
EMIBIG s.c. SĘPOWA 10 42-280 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@emibig.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa sufitowa barn 6 bl czarny 6xe27
Nr kat. 100496103
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie








