lampa sufitowa archi 2 bl transparent 6575 czarny
Nr kat. 100490668
opis produktu
Lampa sufitowa ARCHI
Zanurz się w świecie minimalizmu i nowoczesnego designu z lampą sufitową ARCHI. Wykonana ze stali w kolorze czarnym, doskonale komponuje się z transparentnym, kulistym kloszem ze szkła. Unikalne gięcie w kształcie półkola dodaje lampie wyjątkowego charakteru, zachowując jednocześnie prostotę i elegancję. Ta lampa to idealny wybór dla tych, którzy poszukują oświetlenia, które łączy w sobie funkcjonalność, estetykę i nowoczesność. Wyprodukowano w Polsce.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Długość: | 58 cm |
| Dostawca: | Emibig |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Nowość: | Tak |
EMIBIG s.c. SĘPOWA 10 42-280 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@emibig.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lampa sufitowa ARCHI
Zanurz się w świecie minimalizmu i nowoczesnego designu z lampą sufitową ARCHI. Wykonana ze stali w kolorze czarnym, doskonale komponuje się z transparentnym, kulistym kloszem ze szkła. Unikalne gięcie w kształcie półkola dodaje lampie wyjątkowego charakteru, zachowując jednocześnie prostotę i elegancję. Ta lampa to idealny wybór dla tych, którzy poszukują oświetlenia, które łączy w sobie funkcjonalność, estetykę i nowoczesność. Wyprodukowano w Polsce.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Długość: | 58 cm |
| Dostawca: | Emibig |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Nowość: | Tak |
EMIBIG s.c. SĘPOWA 10 42-280 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@emibig.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa sufitowa archi 2 bl transparent 6575 czarny
Nr kat. 100490668
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie







