lampa stołowa kb crystal lamp 02rgb
Nr kat. 100419994
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy stołowe |
|---|---|
| Szerokość: | 8 cm |
| Długość: | 8 cm |
| Wysokość: | 19 cm |
| Dostawca: | Kanlux |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Chrom |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Kształt: | Tuby |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Zmienna |
| Strumień świetlny : | 20 lm |
| Źródło światła w komplecie : | Wbudowany led |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 3 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | CRYSTAL |
| Produkt Eko: | Tak |
| Produkt polski: | Tak |
Kanlux S.A. OBJAZDOWA 1-3 41-922 RADZIONKÓW POLSKA kanlux@kanlux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy stołowe |
|---|---|
| Szerokość: | 8 cm |
| Długość: | 8 cm |
| Wysokość: | 19 cm |
| Dostawca: | Kanlux |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Chrom |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Kształt: | Tuby |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Zmienna |
| Strumień świetlny : | 20 lm |
| Źródło światła w komplecie : | Wbudowany led |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 3 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | CRYSTAL |
| Produkt Eko: | Tak |
| Produkt polski: | Tak |
Kanlux S.A. OBJAZDOWA 1-3 41-922 RADZIONKÓW POLSKA kanlux@kanlux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa stołowa kb crystal lamp 02rgb
Nr kat. 100419994
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie











