lampa stojąca maversa fl 82321 1a s 1xe27 czarny
Nr kat. 100457997
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy stojące |
|---|---|
| Średnica: | 28 cm |
| Wysokość: | 30 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 30 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Szkło |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 60 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | MAVERSA |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy stojące |
|---|---|
| Średnica: | 28 cm |
| Wysokość: | 30 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 30 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Szkło |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 60 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | MAVERSA |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa stojąca maversa fl 82321 1a s 1xe27 czarny
Nr kat. 100457997
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




