lampa stojąca haris lp1/864/1 1xe27 czarna/złota
Nr kat. 100369124
opis produktu
Dodaj elegancji swojemu wnętrzu dzięki lampie podłogowej HARIS. Wykonana z wytrzymałej stali, ta minimalistyczna lampa w kolorze czarnym z kloszem metalowym ze złotym wnętrzem wprowadzi nowoczesny akcent do Twojej przestrzeni. Jej subtelny design i kontrastowe wykończenie tworzą wyjątkowy efekt wizualny. Wyprodukowano w Polsce.
Szczegóły Produktu
| Długość: | 140 cm |
|---|---|
| Dostawca: | Emibig |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: | Stal Lakierowana |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Nowość: | Tak |
EMIBIG s.c. SĘPOWA 10 42-280 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@emibig.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Dodaj elegancji swojemu wnętrzu dzięki lampie podłogowej HARIS. Wykonana z wytrzymałej stali, ta minimalistyczna lampa w kolorze czarnym z kloszem metalowym ze złotym wnętrzem wprowadzi nowoczesny akcent do Twojej przestrzeni. Jej subtelny design i kontrastowe wykończenie tworzą wyjątkowy efekt wizualny. Wyprodukowano w Polsce.
Szczegóły Produktu
| Długość: | 140 cm |
|---|---|
| Dostawca: | Emibig |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: | Stal Lakierowana |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Nowość: | Tak |
EMIBIG s.c. SĘPOWA 10 42-280 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@emibig.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa stojąca haris lp1/864/1 1xe27 czarna/złota
Nr kat. 100369124
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





