lampa podłogowa tocina 11w led czarny, mosiądz szczotkowany
Nr kat. 100566353
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy podłogowe |
|---|---|
| Długość: | 150 cm |
| Wysokość: | 38 cm |
| Dostawca: | Eglo |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: | Stal |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Źródło światła w komplecie : | Wbudowany led |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Nowość: | Tak |
EGLO POLSKA SP. Z O.O. DZWIĘKOWA 2 02-857 WARSZAWA POLSKA agnieszka.debowska@eglo.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy podłogowe |
|---|---|
| Długość: | 150 cm |
| Wysokość: | 38 cm |
| Dostawca: | Eglo |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: | Stal |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Źródło światła w komplecie : | Wbudowany led |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Nowość: | Tak |
EGLO POLSKA SP. Z O.O. DZWIĘKOWA 2 02-857 WARSZAWA POLSKA agnieszka.debowska@eglo.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa podłogowa tocina 11w led czarny, mosiądz szczotkowany
Nr kat. 100566353
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





