lampa podłogowa chieveley 3x e27 czarny
Nr kat. 100566428
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy podłogowe |
|---|---|
| Szerokość: | 9 cm |
| Długość: | 140.50 cm |
| Wysokość: | 8.50 cm |
| Dostawca: | Eglo |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Nowość: | Tak |
EGLO POLSKA SP. Z O.O. DZWIĘKOWA 2 02-857 WARSZAWA POLSKA agnieszka.debowska@eglo.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy podłogowe |
|---|---|
| Szerokość: | 9 cm |
| Długość: | 140.50 cm |
| Wysokość: | 8.50 cm |
| Dostawca: | Eglo |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Nowość: | Tak |
EGLO POLSKA SP. Z O.O. DZWIĘKOWA 2 02-857 WARSZAWA POLSKA agnieszka.debowska@eglo.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa podłogowa chieveley 3x e27 czarny
Nr kat. 100566428
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






