lampa podłogowa archi lp2 bl opal 6586 czarny
Nr kat. 100490679
opis produktu
Odkryj nowoczesność i minimalizm w pełnej krasie dzięki lampie podłogowej ARCHI. Wykonana ze stali w kolorze czarnym, doskonale współgra z grafitowym, kulistym kloszem ze szkła. Unikalne gięcie w kształcie półkola nadaje lampie wyjątkowego charakteru, podkreślając jej prostotę i elegancję. Ta lampa to doskonały wybór dla tych, którzy pragną nadać swoim wnętrzom nowoczesny akcent, jednocześnie zachowując minimalistyczną estetykę. Wyprodukowano w Polsce.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy podłogowe |
|---|---|
| Długość: | 148 cm |
| Dostawca: | Emibig |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Nowość: | Tak |
EMIBIG s.c. SĘPOWA 10 42-280 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@emibig.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Odkryj nowoczesność i minimalizm w pełnej krasie dzięki lampie podłogowej ARCHI. Wykonana ze stali w kolorze czarnym, doskonale współgra z grafitowym, kulistym kloszem ze szkła. Unikalne gięcie w kształcie półkola nadaje lampie wyjątkowego charakteru, podkreślając jej prostotę i elegancję. Ta lampa to doskonały wybór dla tych, którzy pragną nadać swoim wnętrzom nowoczesny akcent, jednocześnie zachowując minimalistyczną estetykę. Wyprodukowano w Polsce.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy podłogowe |
|---|---|
| Długość: | 148 cm |
| Dostawca: | Emibig |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Nowość: | Tak |
EMIBIG s.c. SĘPOWA 10 42-280 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@emibig.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa podłogowa archi lp2 bl opal 6586 czarny
Nr kat. 100490679
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie







