lampa ogrodowa monterolo 98103 1xe27 ip65 biała
Nr kat. 100321722
opis produktu
LAMPA OGRODOWA MONTEROLO 98103 1XE27 BIAŁA to propozycja dedykowana aranżacjom nowoczesnym. Prezentowana lampa ogrodowa w minimalistycznej formie kuli, posiada biały kolor powierzchni. Model o średnicy 50 cm oraz wysokości 50 cm – dostępny jest w sklepie Komfort także w mniejszym rozmiarze. Lampa stojąca wykonana z plastiku doskonale odnajdzie się w trudnych warunkach zewnętrznych. Model o klasie szczelności IP65 jest w pełni odporny na pyły oraz strugę wody. Lampa nowoczesna objęta jest 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy stojące |
|---|---|
| Średnica: | 50 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Dostawca: | Eglo |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Plastik |
| Kształt: | Kule |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Szczelność: | IP65 |
| Kolekcja: | MONTEROLLO |
| Czujnik zmierzchu: | Nie |
EGLO POLSKA SP. Z O.O. DZWIĘKOWA 2 02-857 WARSZAWA POLSKA agnieszka.debowska@eglo.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
LAMPA OGRODOWA MONTEROLO 98103 1XE27 BIAŁA to propozycja dedykowana aranżacjom nowoczesnym. Prezentowana lampa ogrodowa w minimalistycznej formie kuli, posiada biały kolor powierzchni. Model o średnicy 50 cm oraz wysokości 50 cm – dostępny jest w sklepie Komfort także w mniejszym rozmiarze. Lampa stojąca wykonana z plastiku doskonale odnajdzie się w trudnych warunkach zewnętrznych. Model o klasie szczelności IP65 jest w pełni odporny na pyły oraz strugę wody. Lampa nowoczesna objęta jest 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy stojące |
|---|---|
| Średnica: | 50 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Dostawca: | Eglo |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Plastik |
| Kształt: | Kule |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Szczelność: | IP65 |
| Kolekcja: | MONTEROLLO |
| Czujnik zmierzchu: | Nie |
EGLO POLSKA SP. Z O.O. DZWIĘKOWA 2 02-857 WARSZAWA POLSKA agnieszka.debowska@eglo.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa ogrodowa monterolo 98103 1xe27 ip65 biała
Nr kat. 100321722
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




