lampa ogrodowa clouds lp-3519-600 1xe27 ip65 biała
Nr kat. 100388137
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy stojące |
|---|---|
| Średnica: | 60 cm |
| Szerokość: | 60 cm |
| Długość: | 60 cm |
| Wysokość: | 30 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Kształt: | Okrągłe |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 60 W |
| Szczelność: | IP65 |
| Kolekcja: | CLOUDS |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy stojące |
|---|---|
| Średnica: | 60 cm |
| Szerokość: | 60 cm |
| Długość: | 60 cm |
| Wysokość: | 30 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Kształt: | Okrągłe |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 60 W |
| Szczelność: | IP65 |
| Kolekcja: | CLOUDS |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa ogrodowa clouds lp-3519-600 1xe27 ip65 biała
Nr kat. 100388137
Wybrane dla Ciebie






