lampa ogrodowa cascinetta 98714 1xe27 ip54 czarna
Nr kat. 100321844
opis produktu
LAMPA OGRODOWA CASCINETTA 98714 1XE27 CZARNA to model lampy stojącej o wymiarach 15 cm szerokości, 15 cm długości oraz 30,5 cm wysokości. Prezentowana lampa czarna w formie transparentnej tuby chroniącej żarówkę oraz bryły o prostej formie – wykonana została z niezawodnego aluminium. Lampa ogrodowa w stylu loft występuje w ofercie bez żarówki. Produkt należy uzupełnić o oświetlenie przeznaczone do gwintów E27. Lampa stojąca o maksymalnej mocy 40 W, posiada wysoką klasę szczelności – IP54. Model objęty jest 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy stojące |
|---|---|
| Szerokość: | 15 cm |
| Długość: | 15 cm |
| Wysokość: | 30.50 cm |
| Dostawca: | Eglo |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Kształt: | Prostokątne |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Szczelność: | IP54 |
| Kolekcja: | CASCINETTA |
| Czujnik zmierzchu: | Nie |
EGLO POLSKA SP. Z O.O. DZWIĘKOWA 2 02-857 WARSZAWA POLSKA agnieszka.debowska@eglo.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
LAMPA OGRODOWA CASCINETTA 98714 1XE27 CZARNA to model lampy stojącej o wymiarach 15 cm szerokości, 15 cm długości oraz 30,5 cm wysokości. Prezentowana lampa czarna w formie transparentnej tuby chroniącej żarówkę oraz bryły o prostej formie – wykonana została z niezawodnego aluminium. Lampa ogrodowa w stylu loft występuje w ofercie bez żarówki. Produkt należy uzupełnić o oświetlenie przeznaczone do gwintów E27. Lampa stojąca o maksymalnej mocy 40 W, posiada wysoką klasę szczelności – IP54. Model objęty jest 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy stojące |
|---|---|
| Szerokość: | 15 cm |
| Długość: | 15 cm |
| Wysokość: | 30.50 cm |
| Dostawca: | Eglo |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Kształt: | Prostokątne |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Szczelność: | IP54 |
| Kolekcja: | CASCINETTA |
| Czujnik zmierzchu: | Nie |
EGLO POLSKA SP. Z O.O. DZWIĘKOWA 2 02-857 WARSZAWA POLSKA agnieszka.debowska@eglo.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa ogrodowa cascinetta 98714 1xe27 ip54 czarna
Nr kat. 100321844
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





