lampa ogrodowa alamonte 900139 1xe27 ip44 czarna
Nr kat. 100321840
opis produktu
LAMPA OGRODOWA ALAMONTE 900139 1XE27 CZARNA to model utrzymany w stylu loft. Prezentowana lampa zewnętrzna w czarnym kolorze posiada minimalistyczną, a jednocześnie wyrazistą bryłę zwieńczoną ażurową osłoną oświetlenia. Produkt mierzy 15 cm szerokości, 15 cm długości oraz 100 cm wysokości. Model z pojedynczym źródłem światła – do uzupełnienia o żarówkę odpowiednią do gwintu E27. Lampa ogrodowa wykonana z aluminium oraz stali nierdzewnej wykazuje właściwości odporne na czynniki mechaniczne oraz warunki zewnętrzne – w tym pył, a także tryskającą wodę. Lampa zewnętrzna o maksymalnej mocy 60 W, objęta jest 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy stojące |
|---|---|
| Szerokość: | 15 cm |
| Długość: | 15 cm |
| Wysokość: | 100 cm |
| Dostawca: | Eglo |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 60 W |
| Szczelność: | IP44 |
| Kolekcja: | ALAMONTE |
| Czujnik zmierzchu: | Nie |
EGLO POLSKA SP. Z O.O. DZWIĘKOWA 2 02-857 WARSZAWA POLSKA agnieszka.debowska@eglo.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
LAMPA OGRODOWA ALAMONTE 900139 1XE27 CZARNA to model utrzymany w stylu loft. Prezentowana lampa zewnętrzna w czarnym kolorze posiada minimalistyczną, a jednocześnie wyrazistą bryłę zwieńczoną ażurową osłoną oświetlenia. Produkt mierzy 15 cm szerokości, 15 cm długości oraz 100 cm wysokości. Model z pojedynczym źródłem światła – do uzupełnienia o żarówkę odpowiednią do gwintu E27. Lampa ogrodowa wykonana z aluminium oraz stali nierdzewnej wykazuje właściwości odporne na czynniki mechaniczne oraz warunki zewnętrzne – w tym pył, a także tryskającą wodę. Lampa zewnętrzna o maksymalnej mocy 60 W, objęta jest 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy stojące |
|---|---|
| Szerokość: | 15 cm |
| Długość: | 15 cm |
| Wysokość: | 100 cm |
| Dostawca: | Eglo |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 60 W |
| Szczelność: | IP44 |
| Kolekcja: | ALAMONTE |
| Czujnik zmierzchu: | Nie |
EGLO POLSKA SP. Z O.O. DZWIĘKOWA 2 02-857 WARSZAWA POLSKA agnieszka.debowska@eglo.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa ogrodowa alamonte 900139 1xe27 ip44 czarna
Nr kat. 100321840
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



