krzesło ranja czarny mat / dublin oliwkowa zieleń 52
Nr kat. 100495605
opis produktu
Krzesło Ranja czarny mat / Dublin oliwkowa zieleń 52 to model utrzymany w stylu minimalistycznej elegancji, który jednocześnie wprowadzi do wnętrza wyrazisty i nieszablonowy efekt. Powyższe krzesło utrzymane jest oliwkowym odcieniu zieleni, który doskonale czuje się nie tylko w aranżacjach nowoczesnych, ale także inspirowanych estetyką retro. Oferowany model posiada metalową konstrukcję, która gwarantuje wytrzymałość, odporność mechaniczną oraz stabilność. Smukłe i pozbawione elementów dekoracyjnych nogi nadają całości dozę wizualnej lekkości. Tapicerowane siedzisko krzesła Ranja pokrywa przyjemny w dotyku welur o subtelnym połysku, podkreślając elegancki charakter kolekcji. Kubełkowy model ze stałymi podłokietnikami wzbogaca geometryczna luka poniżej oparcia, która stanowi unikalny i nieoczywisty akcent. Wymiary krzesła Ranja sięgają 56 cm szerokości, 79 cm wysokości oraz 59.5 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Zielone |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Welur |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Dublin oliwkowa zieleń 52 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 56 cm |
| Wysokość: | 79 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 47 cm |
| Głębokość: | 59.5 cm |
| Głębokość siedziska: | 47 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Krzesło Ranja czarny mat / Dublin oliwkowa zieleń 52 to model utrzymany w stylu minimalistycznej elegancji, który jednocześnie wprowadzi do wnętrza wyrazisty i nieszablonowy efekt. Powyższe krzesło utrzymane jest oliwkowym odcieniu zieleni, który doskonale czuje się nie tylko w aranżacjach nowoczesnych, ale także inspirowanych estetyką retro. Oferowany model posiada metalową konstrukcję, która gwarantuje wytrzymałość, odporność mechaniczną oraz stabilność. Smukłe i pozbawione elementów dekoracyjnych nogi nadają całości dozę wizualnej lekkości. Tapicerowane siedzisko krzesła Ranja pokrywa przyjemny w dotyku welur o subtelnym połysku, podkreślając elegancki charakter kolekcji. Kubełkowy model ze stałymi podłokietnikami wzbogaca geometryczna luka poniżej oparcia, która stanowi unikalny i nieoczywisty akcent. Wymiary krzesła Ranja sięgają 56 cm szerokości, 79 cm wysokości oraz 59.5 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Zielone |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Welur |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Dublin oliwkowa zieleń 52 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 56 cm |
| Wysokość: | 79 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 47 cm |
| Głębokość: | 59.5 cm |
| Głębokość siedziska: | 47 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło ranja czarny mat / dublin oliwkowa zieleń 52
Nr kat. 100495605
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie












