krzesło nora dąb / vintage brandy 11
Nr kat. 100495586
opis produktu
Krzesło Nora dąb / vintage brandy 11 to model, który znakomicie odnajdzie się w aranżacjach nowoczesnych, boho, preppy, a także mid-century modern. Powyższe krzesło do jadalni, kuchni oraz salonu prezentuje prostą i bezpretensjonalną linię, którą ociepla przytulna i naturalna kolorystyka. Krzesło Nora posiada wygodne siedzisko z oparciem, stałymi podłokietnikami oraz dodatkową poduszką zapewnia codzienny komfort użytkowania. Tapicerowany model pokrywa łatwa w pielęgnacji skóra ekologiczna, które jest odporna na przetarcia, trwałe zabrudzenia oraz odkształcenia. Dodatkowym atutem jest zamek wszyty po zewnętrznej stronie oparcia, który pozwala z łatwością zdjąć pokrowiec. Stabilną podstawę krzesła tworzą drewniane i smukłe nogi o dębowej strukturze. Wymiary oferowanego wariantu sięgają 58 cm szerokości, 84 cm wysokości oraz 58 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Brązowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Ekoskóra |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Kolor stelażu: | Dąb |
| Kolor siedziska: | vintage brandy 11 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 58 cm |
| Wysokość: | 84 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 49 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Głębokość siedziska: | 41 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Krzesło Nora dąb / vintage brandy 11 to model, który znakomicie odnajdzie się w aranżacjach nowoczesnych, boho, preppy, a także mid-century modern. Powyższe krzesło do jadalni, kuchni oraz salonu prezentuje prostą i bezpretensjonalną linię, którą ociepla przytulna i naturalna kolorystyka. Krzesło Nora posiada wygodne siedzisko z oparciem, stałymi podłokietnikami oraz dodatkową poduszką zapewnia codzienny komfort użytkowania. Tapicerowany model pokrywa łatwa w pielęgnacji skóra ekologiczna, które jest odporna na przetarcia, trwałe zabrudzenia oraz odkształcenia. Dodatkowym atutem jest zamek wszyty po zewnętrznej stronie oparcia, który pozwala z łatwością zdjąć pokrowiec. Stabilną podstawę krzesła tworzą drewniane i smukłe nogi o dębowej strukturze. Wymiary oferowanego wariantu sięgają 58 cm szerokości, 84 cm wysokości oraz 58 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Brązowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Ekoskóra |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Kolor stelażu: | Dąb |
| Kolor siedziska: | vintage brandy 11 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 58 cm |
| Wysokość: | 84 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 49 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Głębokość siedziska: | 41 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło nora dąb / vintage brandy 11
Nr kat. 100495586
Wybrane dla Ciebie












