krzesło naya czarny mat / retro brandy 691b
Nr kat. 100495582
opis produktu
Krzesło Naya czarny mat / retro brandy 691b to model, którego nowoczesna forma z połączeniu z kolorystyką nawiązującą do stylu retro wniesie do wnętrza wyrazistość i charakter. Prezentowane krzesło do kuchni, jadalni oraz salonu posiada wygodne i miękkie siedzisko. Model z funkcją obrotową posiada podwyższone oparcie oraz stałe podłokietniki. Tapicerowane krzesło pokrywa przyjemna w dotyku skóra ekologiczna w charakterystycznym odcieniu brandy, wnosząc ciepło i urok brązowej barwy. Łatwa w pielęgnacji powierzchnia siedziska nie ulega uszkodzeniom pod wpływem wilgoci ani trwałym zabrudzeniom. Stelaż krzesła Naya przybiera formę krzyżaka, którego minimalistyczną linię podkreśla czarna kolor powierzchni. Wymiary oferowanego wariantu wynoszą 59 cm szerokości, 88 cm wysokości oraz 59 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Pająk / krzyżak |
| Zakres Obrotu: | 180 ° |
| Kolor: | Brązowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Ekoskóra |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | retro brandy 691B |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 59 cm |
| Wysokość: | 88 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 47 cm |
| Głębokość: | 59 cm |
| Głębokość siedziska: | 46 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Krzesło Naya czarny mat / retro brandy 691b to model, którego nowoczesna forma z połączeniu z kolorystyką nawiązującą do stylu retro wniesie do wnętrza wyrazistość i charakter. Prezentowane krzesło do kuchni, jadalni oraz salonu posiada wygodne i miękkie siedzisko. Model z funkcją obrotową posiada podwyższone oparcie oraz stałe podłokietniki. Tapicerowane krzesło pokrywa przyjemna w dotyku skóra ekologiczna w charakterystycznym odcieniu brandy, wnosząc ciepło i urok brązowej barwy. Łatwa w pielęgnacji powierzchnia siedziska nie ulega uszkodzeniom pod wpływem wilgoci ani trwałym zabrudzeniom. Stelaż krzesła Naya przybiera formę krzyżaka, którego minimalistyczną linię podkreśla czarna kolor powierzchni. Wymiary oferowanego wariantu wynoszą 59 cm szerokości, 88 cm wysokości oraz 59 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Pająk / krzyżak |
| Zakres Obrotu: | 180 ° |
| Kolor: | Brązowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Ekoskóra |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | retro brandy 691B |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 59 cm |
| Wysokość: | 88 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 47 cm |
| Głębokość: | 59 cm |
| Głębokość siedziska: | 46 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło naya czarny mat / retro brandy 691b
Nr kat. 100495582
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie










