krzesło mirek 6 dąb artisan 135 / 734 portland ash
Nr kat. 100567662
opis produktu
Krzesło Mirek 6 Dąb Artisan 135 / 734 Portland Ash to stylowe zestawienie współczesnej formy i wygodnych rozwiązań, zaprojektowane z myślą o codziennym użytkowaniu. Model doskonale sprawdza się w salonie, jadalni oraz biurze, wprowadzając do wnętrza lekkość i spójną estetykę. Jego szerokie, grube siedzisko oraz kubełkowa forma z otwartym oparciem płynnie przechodzącym w stałe podłokietniki, podnoszą komfort i nadają konstrukcji nowoczesny charakter. Tapicerka krzesła wykonana z tkaniny w jasnoszarym odcieniu zapewnia uniwersalny wygląd. Całość oparta jest na drewnianych nogach w kolorze dąb artisan, które podkreślają naturalny styl mebla oraz gwarantują jego stabilność i trwałość. Produkt dostępny jest w różnych wariantach kolorystycznych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Szare |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Brzost |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Kolor stelażu: | Dąb artisan |
| Kolor siedziska: | 734 Portland Ash |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 55 cm |
| Wysokość: | 79 cm |
| Wysokość siedziska: | 45 cm |
| Głębokość: | 57 cm |
| Głębokość siedziska: | 46 cm |
| Montaż: | Nie wymaga montażu |
| Nowość: | Tak |
Brzost Sp. z o.o. ŻEROMSKIEGO 4 37-300 LEŻAJSK POLSKA jbuba@brzost.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Krzesło Mirek 6 Dąb Artisan 135 / 734 Portland Ash to stylowe zestawienie współczesnej formy i wygodnych rozwiązań, zaprojektowane z myślą o codziennym użytkowaniu. Model doskonale sprawdza się w salonie, jadalni oraz biurze, wprowadzając do wnętrza lekkość i spójną estetykę. Jego szerokie, grube siedzisko oraz kubełkowa forma z otwartym oparciem płynnie przechodzącym w stałe podłokietniki, podnoszą komfort i nadają konstrukcji nowoczesny charakter. Tapicerka krzesła wykonana z tkaniny w jasnoszarym odcieniu zapewnia uniwersalny wygląd. Całość oparta jest na drewnianych nogach w kolorze dąb artisan, które podkreślają naturalny styl mebla oraz gwarantują jego stabilność i trwałość. Produkt dostępny jest w różnych wariantach kolorystycznych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Szare |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Brzost |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Kolor stelażu: | Dąb artisan |
| Kolor siedziska: | 734 Portland Ash |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 55 cm |
| Wysokość: | 79 cm |
| Wysokość siedziska: | 45 cm |
| Głębokość: | 57 cm |
| Głębokość siedziska: | 46 cm |
| Montaż: | Nie wymaga montażu |
| Nowość: | Tak |
Brzost Sp. z o.o. ŻEROMSKIEGO 4 37-300 LEŻAJSK POLSKA jbuba@brzost.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło mirek 6 dąb artisan 135 / 734 portland ash
Nr kat. 100567662
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie







