krzesło k570 cynamonowe stelaż czarny
Nr kat. 100621743
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Pająk / krzyżak |
| Zakres Obrotu: | 180 ° |
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Cynamonowy |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 61 cm |
| Wysokość: | 92 cm |
| Wysokość siedziska: | 51 cm |
| Głębokość: | 70 cm |
| Głębokość siedziska: | 47 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Pająk / krzyżak |
| Zakres Obrotu: | 180 ° |
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Cynamonowy |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 61 cm |
| Wysokość: | 92 cm |
| Wysokość siedziska: | 51 cm |
| Głębokość: | 70 cm |
| Głębokość siedziska: | 47 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło k570 cynamonowe stelaż czarny
Nr kat. 100621743
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie














