krzesło k569 hlr 66 czarne
Nr kat. 100621740
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Welur |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Hlr 66 czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 47 cm |
| Wysokość: | 84 cm |
| Wysokość siedziska: | 47 cm |
| Głębokość: | 54 cm |
| Głębokość siedziska: | 40 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Welur |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Hlr 66 czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 47 cm |
| Wysokość: | 84 cm |
| Wysokość siedziska: | 47 cm |
| Głębokość: | 54 cm |
| Głębokość siedziska: | 40 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło k569 hlr 66 czarne
Nr kat. 100621740
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie













