krzesło ines czarny mat / loyd oliwkowa zieleń 8
Nr kat. 100495558
opis produktu
Krzesło Ines czarny mat / Loyd oliwkowa zieleń 8 to propozycja skierowana do miłośników minimalistycznej elegancji. Model utrzymany w nowoczesnym stylu charakteryzuje się prostą formą. Jego podstawa przybiera formę smukłych i strzelistych nóg. Wykonana z metalu, gwarantuje trwałość oraz stabilną konstrukcję. Czarny stelaż o matowym wykończeniu powierzchni tworzy stonowaną kompozycję z odcieniem oliwkowej zieleni. Tapicerowane siedzisko pokrywa przyjemny w dotyku sztruks, który powraca do wnętrz w odświeżonej odsłonie. Zastosowany materiał jest odporny na odkształcenia. Ponadto cechuje się podwyższoną odpornością mechaniczną, nie ulegając przetarciom. Nowoczesne krzesło Ines do kuchni, jadalni oraz salonu mierzy 49.2 cm szerokości, 84 cm wysokości oraz 57.5 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Zielone |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Sztruks |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Loyd oliwkowa zieleń 8 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 49.2 cm |
| Wysokość: | 84 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 49 cm |
| Głębokość: | 57.5 cm |
| Głębokość siedziska: | 44 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Krzesło Ines czarny mat / Loyd oliwkowa zieleń 8 to propozycja skierowana do miłośników minimalistycznej elegancji. Model utrzymany w nowoczesnym stylu charakteryzuje się prostą formą. Jego podstawa przybiera formę smukłych i strzelistych nóg. Wykonana z metalu, gwarantuje trwałość oraz stabilną konstrukcję. Czarny stelaż o matowym wykończeniu powierzchni tworzy stonowaną kompozycję z odcieniem oliwkowej zieleni. Tapicerowane siedzisko pokrywa przyjemny w dotyku sztruks, który powraca do wnętrz w odświeżonej odsłonie. Zastosowany materiał jest odporny na odkształcenia. Ponadto cechuje się podwyższoną odpornością mechaniczną, nie ulegając przetarciom. Nowoczesne krzesło Ines do kuchni, jadalni oraz salonu mierzy 49.2 cm szerokości, 84 cm wysokości oraz 57.5 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Zielone |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Sztruks |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Loyd oliwkowa zieleń 8 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 49.2 cm |
| Wysokość: | 84 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 49 cm |
| Głębokość: | 57.5 cm |
| Głębokość siedziska: | 44 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło ines czarny mat / loyd oliwkowa zieleń 8
Nr kat. 100495558
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie














